Ondersteunen van trajecten met gezinnen - Forta Kuné

Jouw profiel

Je staat er voor open om duo's te coachen doorheen een avontuurlijke tocht op zoek naar verbinding? Je gaat graag kamperen of op survival? Je bent creatief ingesteld en kan goed omgaan met mensen?

Taakomschrijving

Voor onze organisatie zijn vrijwilligers de steunpilaar van onze werking. Omdat we op een laagdrempelige en spontane manier de duo’s willen ondersteunen geloven we dat de enthousiaste vrijwiligger een grote meerwaarde biedt.

Iedereen die met passie en veel goesting duo’s wil coachen in hun zoektocht naar een sterk verbindende ervaring is welkom in ons team. Een vrijwilliger hoeft geen voorkennis te hebben.
Wel gaan we opzoek naar een passende match tussen jullie passie en wat wij nodig hebben voor de betreffende trajecten.

Website: www.fortakune.be
Facebook Forta Kuné: www.facebook.com/fortakune

  • Voor onze weekends in de Ardennen vragen we dat onze vrijwillige coaches open staan voor het avontuur waar ze hun duo doorheen loodsen. Dit is een back to basic kader waarbij we in tentjes slapen, klim en klouter werk ondernemen, kajak tochten mee varen, mountainbike of tandemtochten actief ondersteunen.
  • Voor weekends dicht bij huis gaan we opzoek naar doorwinterde coaches. Mensen die het avontuur door weer en wind niet schuwen en creatief aan de slag willen tijdens binnen activiteiten.
  • Voor de atelier avonden zoeken we vrijwilligers met een passie voor een ambacht, het creatieve, die hierin een ondersteunende of voortrekkers rol willen opnemen. Momenteel werken we met een hout-, kook-, keramiek, naai en stof atelier maar we staan ook open voor nieuwe ideeën.

Momenteel hebben we al enkele trouwe vrijwilligers. We willen graag onze ploeg uitbreiden en garanderen dat jouw vrijwilligersdeelname een meerwaarde biedt voor de deelnemende duo’s en dat het een unieke en onvergetelijke ervaring wordt voor jezelf. Forta kuné bestaat bovendien enkel door de inzet van vele vrijwillige handen!

Alle vrijwilligers krijgen een verzekering. We zullen de vrijwilliger altijd goed voorbereiden en tijdens het traject bijstaan waar nodig.

Wij zorgen voor een goede voorbereiding van onze vrijwilligers, passende ondersteuning tijdens de trajecten, een verzekering en de toetreding tot een fijne ploeg. We bieden je de mogelijkheid om jouw engagement op maat van jouw tijd, passie en mogelijkheden in te vullen.

Zorg

Wanneer

af en toe

Vereisten

Nederlands

Vergoeding

Oranjehuis VZW

Contactpersoon

Koert Rottiers
0491/71.82.85

Locatie voor dit werk

Moorseelsestraat 146
8501 Heule

Locatie Oranjehuis VZW

Interesse?

Deze velden zijn verplicht

Contactpersoon

Koert Rottiers
0491/71.82.85

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Oranjehuis VZW

organization.jobs.more