Leuke meid met autisme (2014) uit Landegem zoekt vrijwilliger die kan instaan voor specifieke oppas en ondersteuning in het gezin

Jouw profiel

  • Interesse hebben in autisme
  • Enthousiast, empathisch, flexibel en creatief zijn
  • Geëngageerd zijn binnen onze vrijwilligerswerking en Tanderuis vzw

Taakomschrijving

Deze oproep kadert binnen het luik bASSil (Praktische Pedagogische Ondersteuning) van onze vrijwilligerswerking. Met bASSil willen we enerzijds de persoon met ASS zelf ondersteunen bij dagelijkse activiteiten en anderzijds de ouder(s) gedeeltelijk ontlasten en ze wat ademruimte geven door praktische ondersteuning aan huis / in de thuissituatie te bieden. Km vergoeding, onkostenvergoeding en verzekering zijn voorzien.

We zoeken voor een leuk meisje met autisme (°2014) uit Landegem een vrijwilliger die kan zorgen voor vrijetijdsinvulling en specifieke oppas. Bijvoorbeeld: ondersteunend zijn tijdens gezinsuitstappen buitenshuis, ondersteunend zijn thuis zodat ze 1 op 1 tijd heeft met jou, als specifieke oppas zodat ouders even op stap kunnen. Lijkt dit jou wat en kan je op schoolvakantiedagen of tijdens het w.e. langsgaan? Dan ben jij de persoon die we zoeken! We zijn je ongelooflijk dankbaar!

Kinderen

Wanneer

volgens afspraak

Vereisten

Nederlands

Vergoeding

Tanderuis VZW

Contactpersoon

Nele Van Rie
09 228 18 33

Locatie voor dit werk

Landegem
9850 Landegem

Locatie Tanderuis VZW

Interesse?

Deze velden zijn verplicht

Contactpersoon

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Tanderuis VZW

organization.jobs.more