Leuke jongen met autisme (°2011) uit Merendree (Deinze) zoekt vrijwilliger

Jouw profiel

  • Interesse hebben in autisme
  • Enthousiast, empathisch, flexibel en creatief zijn
  • Geëngageerd zijn binnen onze vrijwilligerswerking en Tanderuis vzw

Taakomschrijving

Deze oproep kadert binnen het luik bASSil (Praktische Pedagogische Ondersteuning) van onze vrijwilligerswerking. Met bASSil willen we enerzijds de persoon met ASS zelf ondersteunen bij dagelijkse activiteiten en anderzijds de ouder(s) gedeeltelijk ontlasten en ze wat ademruimte geven door praktische ondersteuning aan huis / in de thuissituatie te bieden. Km vergoeding, onkostenvergoeding en verzekering zijn voorzien.

We zoeken een vrijwilliger die kan zorgen voor vrijetijdsinvulling en specifieke oppas. Hij houdt van klimmen, klauteren, ontdekken, kennis opdoen over natuur en wetenschap…een knappe kerel! Wil jij hem beter leren kennen en zo ook een meerwaarde voor hem en zijn gezin zijn? Dan ben jij de persoon die we zoeken! Dankjewel!

KinderenJongeren

Wanneer

volgens afspraak

Vereisten

Nederlands

Vergoeding

Tanderuis VZW

Contactpersoon

Nele Van Rie
09 228 18 33

Locatie voor dit werk

Merendree (Deinze)
9800 Deinze

Locatie Tanderuis VZW

Interesse?

Deze velden zijn verplicht

Contactpersoon

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Tanderuis VZW

organization.jobs.more