Vrijwilligers gezocht voor project On Wheels: breng toegankelijkheid in kaart

Jouw profiel

De dienst seniorenplus zoekt vrijwilligers voor het project On Wheels. Bedoeling is op pad te gaan en uit te zoeken hoe toegankelijk horeca en winkels zijn voor personen met een beperking. De resultaten worden verwerkt in de app On Wheels. Wil jij een bijdrage leveren en onze gemeente toegankelijker maken? Meet dan jouw favoriete plekjes in onze gemeente op, zo kunnen ook andere personen er in de toekomst van mee komen genieten!

Taakomschrijving

On Wheels is een app die de toegankelijkheid in een stad, gemeente, … in kaart brengt. De kaart toont een brede waaier aan praktisch informatie zoals de locatie van restaurants, cafés, musea, toiletten, winkels, parkeerplaatsen, apothekers,… De focus ligt op rolstoelgebruikers, maar ook minder mobiele personen of mensen met een kinderwagen hebben er baat bij. De app biedt hen een concrete oplossing naar het vinden van toegankelijke handelszaken, toiletten, parkeerplaatsen,…

We willen met dit project in geen geval de horeca of winkels met de vinger wijzen, maar personen met een beperking de juiste info geven alvorens ze op stap gaan.


Meer info: dienst seniorenplus, 014 33 16 00, personenmeteenbeperking@gemeentemol.be

Welzijn

Wanneer

18/0631/10/2020
korte opdracht

Vereisten

Nederlands

Toegankelijkheid

Mogelijkheden voor mensen met een beperking
Personen met een beperking worden aangemoedigd om te reageren. Neem contact voor de mogelijkheden.

Vergoeding

Dienst Samenlevingsopbouw Mol

Contactpersoon

Eline Van Miert
014 33 16 00

Locatie voor dit werk

Jakob Smitslaan 28
2400 Mol

Locatie Dienst Samenlevingsopbouw Mol

Interesse?

Contactpersoon

Eline Van Miert
014 33 16 00

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Dienst Samenlevingsopbouw Mol