Artistiek vrijwilliger voor Kunstfabriek

Jouw profiel

Heb je een passie voor kunst en cultuur, een hart voor kunstprojecten met kinderen en goesting om de eerste stappen te zetten in een cultuureducatieve organisatie? Dan ben je welkom om als artistiek vrijwilliger mee te werken aan een Kunstfabriek in Gent, Antwerpen of Kortrijk.

☼ We verwachten vooral dat je veel zin hebt om een hele week aan de slag te gaan met een enthousiaste en creatieve groep kinderen, samen met een professioneel artistiek begeleider. Ervaring (in een jeugdbeweging of andere kampen) is een meerwaarde.
☼ Een artistieke opleiding of eigen ervaring in de kunsten is mooi meegenomen. We zetten namelijk graag de individuele talenten van onze vrijwilligers in! Dit kan in de beeldende kunsten zijn, maar mensen met ervaring in theater, film, fotografie, dans,... zijn zeker ook welkom.
☼ Verder zoeken we mensen die zich flexibel opstellen, graag de handen uit de mouwen steken, positief zijn en veel goesting hebben.

Onze artistieke vrijwilligers krijgen leerkansen met een professioneel artistiek begeleider, opleidingen met das Kunst en een forfaitaire vergoeding van 30 euro per dag. Een dag loopt van 8u30 tot 17u, met een lunchpauze.

Taakomschrijving

Kunstfabriek is onze werkplek voor speelse uitspattingen en artistieke experiment. Tijdens de vakanties kunnen kinderen (1ste tem 6de leerjaar) een week lang kunst maken. Verschillende jonge kunstenaars en een team, artistieke vrijwilligers staan een hele week klaar met een grote gereedschapskist, een heleboel materiaal en een hoofd vol maffe ideeën om kinderen een onvergetelijke ervaring te bezorgen.

Jouw job als vrijwilliger is de ondersteuning van een professionele artistieke begeleider in het begeleiden, motiveren en enthousiasmeren van kinderen in hun artistiek proces. We verwachten van onze vrijwilligers een hele week engagement.

WANNEER?
Kunstfabriek tijdens de zomervakantie vindt plaats van 6 tot 10 juli, 17 tot 21 augustus en 24 tot 28 augustus.
WAAR?
☼ in Mozaïek, hartje Kortrijk
☼ op verschillende locaties in Gent
☼ in Freinetschool Berchem, Antwerpen

Solliciteren

Enthousiast? Stuur een mailtje naar michiel@daskunst.be en we nemen contact op met jou voor een gesprek.

Kunsten
Kinderen
Begeleiding

Wanneer

06/0728/08/2020
korte opdracht

Vereisten

Nederlands

Vergoeding

das Kunst

Contactpersoon

Michiel Van Eeckhaut
0475 78 46 18

Locatie voor dit werk

Kerkstraat 108
9000 Gent

Locatie das Kunst

Interesse?

Contactpersoon

Michiel Van Eeckhaut
0475 78 46 18

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Momenteel zijn er geen andere jobs beschikbaar voor deze organisatie.