2440 Geel: Vrijwilliger Consultatiebureau

Jouw profiel

Zie je graag jonge kindjes en ben je nauwkeurig en sociaal? Wil je ons team enkele uren per week ondersteunen? Ben je vrij op donderdagnamiddag? Dan ben jij de meet-en weegexpert die we zoeken om te helpen in het consultatiebureau.

Taakomschrijving

Als vrijwilliger in het consultatiebureau volg je de ontwikkeling van jonge kindjes mee op. Zo sta je in voor een warm onthaal, het meten en wegen van de kinderen en de opvolging van de afspraken bij de dokter en verpleegkundige. Daarnaast hou je ook toezicht op de naleving van de veiligheidsmaatregelen en help je mee de ruimte te ontsmetten. Je komt terecht in een fijne omgeving en in een leuk team. Je vervoerskosten worden vergoed.

We voorzien beschermingsmiddelen voor onze vrijwilligers maar we vragen geïnteresseerde kandidaten om bij twijfel over hun gezondheidstoestand eerst te rade te gaan bij de huisarts.

Gezondheid
Kinderen
Onthaal
Corona

Wanneer

22/0331/07/2021
volgens afspraak

Vereisten

Nederlands

Vergoeding

Consultatiebureaus Antwerpen

Contactpersoon

Céline Heijkants
03 285 43 30

Locatie voor dit werk

Brigandshof 3
2440 Geel

Locatie Consultatiebureaus Antwerpen

Interesse?

Deze velden zijn verplicht

Contactpersoon

Céline Heijkants
03 285 43 30

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Consultatiebureaus Antwerpen

organization.jobs.more