Zin om samen van een vakantie te genieten aan zee ? Begeleiden en genieten in één !

Jouw profiel

Wil je samen met twee andere begeleiders een groepje van vijf mensen met een verstandelijke beperking begeleiden op vakantie ?

Mensen helpen bij hun vakantiebeleving is aangenaam en leerrijk.

Ben jij de sociaal voelende kracht die wij zoeken ?


Taakomschrijving

Dan hebben wij goed nieuws ! Van 6 tot 10 juli 2020 verblijven we in hotel Hoge Duin te Oostduinkerke. Past deze datum niet ? Ook van 13 tot 17 juli en van 20 tot 24 juli 2020 kan je ons team versterken aan zee.

Jouw vakantie start om 10 uur. Iedereen komt toe en na kennismaking en valiezen uitpakken, kunnen jullie gezellig samen plannen maken voor een onvergetelijk verblijf. Vooraf ben je door ons op de hoogte gebracht van wie aan de vakantie deelneemt, zodat je goed voorbereid bent. We geven je tips waar nodig.

Er is een busje ter beschikking voor uitstappen in de streek. Nieuwpoort Bad is op wandelafstand. Relaxen en op tijd en stond een uitje is een ontspannende mix ! Vrijdagnamiddag om 15 uur is het afscheid gegarandeerd ontroerend.

Onze troeven:

  • Wij doen vakanties in kleine groepjes, zodat iedereen maximaal kan genieten.
  • Wij bieden onze vrijwilligers een goede ondersteuning. Heb je een vraag voor of tijdens de vakantie ? Je kunt ons altijd zien of bellen.
  • Bij ons is een vrijwilligersvergoeding en - verzekering inbegrepen.

Misschien is jouw interesse wel gewekt, maar heb je nog vragen...

Bel ons, mail ons, laat ons vlug iets weten. Bart van Metgezel helpt je graag met raad en daad.

Wij organiseren het hele jaar door vakanties voor mensen met een beperking op allerlei locaties . Vrijwilligers kunnen steeds bij ons terecht voor een fijne begeleiders-ervaring. Passen bovenstaande data niet ? Geen probleem, altijd welkom !

Ons aanbod kun je altijd bekijken op de website www.vzwmetgezel.be

Volg je ons al op facebook ? Zeker doen !


Volwassenen
Begeleiding

Wanneer

14/0131/12/2020
volgens afspraak

Vereisten

Nederlands

Toegankelijkheid

Vergoeding

Metgezel

Contactpersoon

Bart Deriemaeker
0472/ 26 07 95

Locatie voor dit werk

Hoge Duin , Kinderlaan 45-47
8670 Oostduinkerke

Locatie Metgezel

Interesse?

Contactpersoon

Bart Deriemaeker
0472/ 26 07 95

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Metgezel