Nijverheidshelper / EHBO'ER die theoretische EHBO kennis willen omzetten in praktijkkennis

Jouw profiel

Heeft u een diploma nijverheidshelper / EHBO en wenst u uw theoretische kennis verder te verfijnen in de praktijk? Heeft u geen hulpverlenersachtergrond maar zou u graag uw medemens willen helpen en bent u bereid aan te sluiten bij onze eerstvolgende EHBO-cursus? Dan bent u de persoon die wij zoeken. Wij zoeken mensen die met ons mee op hulppost willen gaan of die het team van onze collega's van de ambulancedienst willen versterken.

Taakomschrijving

Om de hulpverlening op een aantal gekende grote festivals en op tal van kleinere evenementen te blijven garanderen is Het Vlaamse Kruis vzw voortdurend op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Het Vlaamse Kruis vzw heeft als motto helpen – leren helpen – helpen leren helpen. Om deze missie te blijven vervullen is het voor de vzw een voortdurende opdracht om er nieuwe geëngageerde mensen bij te betrekken.

Wij bieden:

Bijscholing is gratis voor onze vrijwilligers. Aan al onze vrijwilligers geven we ook een onkostenvergoeding volgens de wettelijke toegestane tarieven.

Meer informatie vind je op onze website : klik hier

Heb je interesse in vrijwilligerswerk? Neem dan met ons contact op via het invulformulier op onze website.

Gezondheid

Wanneer

af en toe

Vereisten

Nederlands

Vergoeding

Het Vlaamse Kruis Leuven

Contactpersoon

Yvo Du Laing
+32495296769

Locatie voor dit werk

Tervuursesteenweg 23
3000 Leuven

Locatie Het Vlaamse Kruis  Leuven

Interesse?

Contactpersoon

Yvo Du Laing
+32495296769

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Het Vlaamse Kruis Leuven