Zorghuis De Dijlevallei zoekt enthousiaste vrijwilligers

Jouw profiel

Zorghuis De Dijlevallei is een VZW-organisatie, die volledig afhankelijk is van sponsoring en donaties. Het zorghuis zet zich specifiek in voor kankerpatiënten vanaf 18 jaar. Met een team van enthousiaste vrijwilligers zorgen wij er voor dat ons Huis aanvoelt als een Thuis. Hierdoor kunnen onze gasten genieten van de nodige rust en herstellen in een huiselijke sfeer.

Wij zoeken dan ook vrijwilligers die onze gasten iets uniek willen aanbieden. Een babbeltje slaan met de mensen, lekker en gezond koken, een uitstap begeleiden, ....

De geknipte vrijwilliger is vlot in sociale omgang, brengt gezelligheid in huis en biedt graag een luisterend oor aan. Lichte huishoudelijke taken zijn geen probleem.

Leeftijd is niet belangrijk het engagement dat je hebt om iets te willen betekenen voor een ander is belangrijker voor ons.

Taakomschrijving

Als vrijwilliger ben je een teamspeler. Je bent sociaal in omgang en kan het nodige respect opbrengen voor een ander zijn talenten en mening, je kan goed luisteren en discreet zijn.

Onze vrijwilligers bieden de gasten een luisterend oor aan, geven emotionele ondersteuning, organiseren activiteiten met de gasten, zorgen voor gezelschap.

Daarnaast bieden onze vrijwilligers ook praktische ondersteuning. Zij voeren lichte huishoudelijke taken uit zoals het bereiden van maaltijden, het doen van de was en de strijk, helpen het huis en de tuin netjes houden en ontvangen van bezoek.

Personen die vrijwilliger willen worden om mee te helpen in onze tuin, onze sociale media verder willen uitbouwen of op evenementen willen helpen zijn zeker ook welkom.

Vrijwilligers verlenen geen medische of hygiënische zorg. Hiervoor werken wij samen met de zorgverleners eigen aan de gast, of indien gewenst de samenwerkende partners van het zorghuis .


Aanbod

Wij bieden onze vrijwilligers een warme en fijne vrijwilligersplek toe in het Huis dat aanvoelt als een Thuis. Een vrijwilligersshift in de dagelijkse werking van minimaal 4 uurtjes of langer overdag tot een inslapende nachtshift, alles is bespreekbaar. Het tijdsbestek voor functies buiten de dagelijkse werking, bekijken wij graag samen met jou. Een zonnige groepsdynamiek waarbij jonge en iets minder jonge vrijwilligers gewaardeerd worden voor hun talenten en inzet. Binnen onze organisatie is er een attentiebeleid voorzien voor alle actieve vrijwilligers. Onze vrijwilligers zijn uitgebreid verzekerd. Er wordt voorzien in begeleiding, opleiding en diverse contactmomenten met alle vrijwilligers.

Beschikbaarheid

Een paar uurtjes per week, enkele dagen per week of per maand, elke helpende hand is welkom om onze gasten een onvergetelijke verblijf te bezorgen.

Wanneer

volgens afspraak

Vereisten

Nederlands

Toegankelijkheid

Vergoeding

Zorghuis De Dijlevallei

Contactpersoon

Veerle Vlemincx
0477/09.82.49

Locatie voor dit werk

Dennenweg 6
3190 Boortmeerbeek

Locatie Zorghuis De Dijlevallei

Interesse?

Deze velden zijn verplicht

Contactpersoon

Veerle Vlemincx
0477/09.82.49

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Zorghuis De Dijlevallei

organization.jobs.more