Slachtofferhulp CAW De Kempen zoekt vrijwilligers.

Jouw profiel

We zoeken nieuwe vrijwilligers die zich willen inzetten om onze ploeg slachtofferhulp te versterken. We bieden je een meerdaagse opleiding en een intensieve stage aan. Ook nadien blijven we je ondersteunen tijdens maandelijkse vergaderingen, supervisie en bijscholing.

Taakomschrijving

“Het zal je maar overkomen!”

Als je de kranten openslaat, word je overstelpt met confronterende berichten over zaken als inbraak, geweldpleging en verkeersongevallen.

CAW De Kempen biedt ondersteuning aan slachtoffers, betrokkenen en getuigen van een misdrijf of verkeersongeval. Deze ondersteuning gebeurt door beroepskrachten , maar ook door vrijwilligers. Vrijwilligers die tijd en aandacht vrijmaken om anderen te ondersteunen en slachtoffers te helpen om het geschonden vertrouwen in de maatschappij te herstellen. Vanuit hun positie als vrijwilligers bieden ze een sterke meerwaarde.

Heb je interesse? Neem dan snel contact op. We plannen dan een infomoment om je uitgebreid te informeren over de werking slachtofferhulp, onze vrijwilligerswerking en de opleiding.

Welzijn
Kwetsbare mensen
Gesprekken

Wanneer

25/0430/06/2021
volgens afspraak

Vereisten

Nederlands

Vergoeding

CAW De Kempen

Contactpersoon

Monique Sourbron
0470/101.705

Locatie voor dit werk

Hofkwartier 23
2200 Herentals

Locatie CAW De Kempen

Interesse?

Deze velden zijn verplicht

Contactpersoon

Monique Sourbron
0470/101.705

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van CAW De Kempen

organization.jobs.more