Oppas en gezelschap gezocht in Rijkevorsel ref 749430

Jouw profiel

Zorgbehoevende en oudere personen blijven liefst zo lang mogelijk thuis wonen in hun eigen vertrouwde omgeving. De inzet van vrijwilligers betekent vaak het verschil tussen thuisblijven of een opname in het ziekenhuis of woonzorgcentrum. Ook kan de mantelzorger eventjes worden ontlast als vrijwilligers bijspringen.

Door de toenemende vraag doen we langs deze weg graag een oproep naar nieuwe vrijwilligers om deze mensen te kunnen helpen.

Bij ons kunnen vrijwilligers verschillende taken op zich nemen:

  • Dagoppas: Hierbij gaan onze vrijwilligers langs bij mensen in je eigen regio om hen te helpen: samen boodschappen doen, gezelschap houden, een wandeling maken, maaltijd opwarmen, een gezelschapsspel spelen, … De vrijwilliger krijgt ook hier een forfaitaire onkostenvergoeding voor oppas en transport.
  • Nachtoppas: Bij nachtoppas gaan onze vrijwilligers inslapen bij mensen om een permanentie te bieden: als de klant zich niet veilig voelt ’s nachts, als voorzorg (moest er iets gebeuren), omdat de klant soms naar toilet moet en hij dreigt te vallen, ... Ook hier krijgt de vrijwilliger een forfaitaire onkostenvergoeding (geen transportvergoeding).

Bij alle taken die je als vrijwilligers zou opnemen bij ons, ben je natuurlijk persoonlijk verzekerd! Wanneer en hoeveel je je wenst in te zetten is volledig aan jou.

Heb je interesse in één van deze taken? Of eventueel in een combinatie van de 2? De keuze is geheel aan jou! Neem dan vrijblijvend contact op met Lotte Similon, vrijwilligerscoördinator, 03/320 86 13 of lotte.similon@svhg.be.

Taakomschrijving

Mevr kan moeilijk uit de voeten en heeft hulp nodig om in huis rond te wandelen. Meneer uit bed helpen met pirouette, toiletstoel staat naast bed. Meneer met rolstoel verplaatsen… Ze zijn op zoek naar hulp in het weekend liefst voormiddag , namiddag mag ook + 's avonds na 17u.

Welzijn

Wanneer

regelmatig

Vereisten

Nederlands

Vergoeding

Solidariteit voor het Gezin Afdeling Antwerpen

Contactpersoon

Lotte Similon
03/320 86 13

Locatie voor dit werk

Rijkevorsel
2310 Rijkevorsel

Locatie Solidariteit voor het Gezin Afdeling Antwerpen

Interesse?

Contactpersoon

Lotte Similon
03/320 86 13

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Solidariteit voor het Gezin Afdeling Antwerpen