Sociaal assistent

Jouw profiel

Spierziekten Vlaanderen vzw (voorheen Nema vzw) is een overkoepelende organisatie die opkomt voor de belangen van mensen met een (zeldzame) spierziekte. Het is een vzw met een sterke vrijwilligerswerking die ijvert voor ieders recht op een menswaardig leven. De organisatie doet dit via educatie, lobbywerk, lotgenotencontact, enz.

Spierziekten Vlaanderen vzw is nog op zoek naar vrijwilligers die ons kunnen bijstaan bij informeren van onze leden bij vragen omtrent sociale voorzieningen. Daarnaast dient de website verder uitgebouwd worden door up-to-date informatie rond sociale voorzieningen aan te reiken.

Je hebt voldoende kennis over de beschikbare sociale voorzieningen of je wil je in deze materie verdiepen. Daarnaast beschikt over voldoende sociale vaardigheden. Je bent in staat om voor iedereen leesbare teksten te schrijven.

Taakomschrijving

Je staat voor het updaten van onze website ivm sociale voorzieningen. Daarnaast sta je onze leden bij in het aanvragen van de verschillende aanvraagprocedures.

Advies

Wanneer

af en toe

Vereisten

Nederlands

Toegankelijkheid

Mogelijkheden voor mensen met een beperking
Personen met een beperking worden aangemoedigd om te reageren. Neem contact voor de mogelijkheden.

Vergoeding

Spierziekten Vlaanderen vzw (voorheen Nema vzw)

Contactpersoon

Filip Rabaut
0474634160

Locatie voor dit werk

Maatschappelijke zetel: Jozef Posenaerstraat 10 (onze vrijwilligers werken van thuis uit)
2140 Borgerhout

Locatie Spierziekten Vlaanderen vzw (voorheen Nema vzw)

Interesse?

Contactpersoon

Filip Rabaut
0474634160

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Spierziekten Vlaanderen vzw (voorheen Nema vzw)