Ina Renders

Jouw profiel

Wij zijn AKABE RAFIKI en wij zijn op zoek naar enthousiaste leiding! Akabe staat voor 'Anders KAn BEst'. Wij zijn een scoutsgroep die zowel kinderen met als zonder beperking ontvangen op zaterdag. Samen proberen we er een leuke dag van te maken. Onze vereniging telt 5 groepen die verdeelt zijn volgens leeftijd (vanaf 6 tot en met 21 jaar). Om de week doen wij een activiteit samen met onze leden (dus niet elke week). Naast onze activiteiten organiseren wij ook een ledenweekend en een kamp in de zomer.

Onze leidingsploeg bestaat reeds uit 18 straffe jongens en meisjes die alles op alles zetten om de kinderen en jongeren zo goed mogelijk te ontvangen en een onvergetelijke dag te laten beleven! Toch kunnen we nog wat extra handen gebruiken.

Ben jij iemand die mee de sfeer en het plezier tot een hoger niveau wil tillen?

Wij zoeken concreet iemand die..
- Zijn/haar creativiteit wil inzetten bij het bedenken van activiteiten
- Mee leiding wil geven om de week zaterdag van 13u-18u
- Een leeftijd heeft van 16+ - Een hart heeft voor kinderen en jongeren met een beperking
- Geld niet het belangrijkste vind

Ina.renders9@gmail.com OF 0468108407

Taakomschrijving

Wij organiseren steeds activiteiten voor kinderen en jongeren met een beperking. We zijn een jonge scoutsgroep die we willen laten groeien. Hiervoor zijn we nog op zoek naar creatieve, enthousiaste en geweldige leiding! De kinderen en jongeren een fenomenale dag laten beleven staat voor ons op de 1ste plaats!

Aanbod

In ruil voor jouw harde werk krijg je een super leuke vriendengroep terug! Samen beleven we leuke activiteiten, doen we toffe feestjes en eten we samen wel eens een frietje. De liefde die je terug krijgt van de kinderen is meer waard dan geld! Ben jij de persoon die we zoeken? Heb je nog vragen? Neem gerust even contact op via onderstaande gegevens en wij beantwoorden al jouw vragen!

Beschikbaarheid

Wij hebben steeds een activiteit om de week zaterdag van 13u tot en met 18u. Onze leden komen pas om 14 en gaan om 17u terug naar huis. Zo hebben we nog genoeg tijd om voor te bereiden en om op te ruimen indien nodig. Sommige vrijdagen houden we in de avond nog een vergadering om afspraken te maken. Af en toe organiseren we bijkomende evenementen.

Jeugdwerk

Wanneer

regelmatig

Vereisten

Nederlands

Vergoeding

Akabe Rafiki

Contactpersoon

Ina Renders
0468108407

Locatie voor dit werk

Kerklei, 16a
2960 Sint-Job-In-'t-Goor

Locatie Akabe Rafiki

Interesse?

Deze velden zijn verplicht

Contactpersoon

Ina Renders
0468108407

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Momenteel zijn er geen andere jobs beschikbaar voor deze organisatie.