Chauffeur (rijbewijs B) : Joop zoekt collega met eigen voertuig (v/m/x) - GRATIS OMNIUM, BA, lichamelijke schade.

Jouw profiel

Bepaal zelf je engagement! Wanneer en hoeveel!

GRATIS OMNIUM auto, burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke schade!

Wij zoeken naar vrijwillige chauffeurs die met hun eigen voertuig onze leden willen vervoeren. Deze chauffeurs ontvangen een vergoeding voor elke gereden kilometer. Zij kunnen steeds vrij beslissen of zij een ritopdracht al dan niet aanvaarden.

Taakomschrijving

Al onze vrijwilligers kunnen rekenen op een gedegen voorbereiding op hun taak. Zij komen terecht in een aangename werkomgeving met toffe collega's en veel sociaal contact. Geïnteresseerd? Bel ons dan op 016/29.01.21 of mail naar mmc@vzwmobiel.be. Langskomen mag ook: IJzerenmolenstraat 10 Bus 3, 3001 Heverlee. Wij zijn elke werkdag open van 13u30 tot 16u. PS: Vind je hier je gading niet? Bekijk dan ook eens onze andere vacatures! Dank u.

Welzijn
Vervoer

Wanneer

regelmatig

Vereisten

Nederlands

Vergoeding

Mmc Leuven - Meer Mobiel Leuven vzw

Contactpersoon

Marc Daemen
016 29 01 21

Locatie voor dit werk

IJzerenmolenstraat 10 bus 3
3001 Heverlee

Locatie Mmc Leuven - Meer Mobiel Leuven vzw

Interesse?

Contactpersoon

Marc Daemen
016 29 01 21

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Mmc Leuven - Meer Mobiel Leuven vzw