Office en Wish Administrator

Jouw profiel

Wij verwachten een fijne collega met een voldoende kennis van het Engels die minimum beschikt over eenbachelordiploma of gelijkwaardige werkervaring. Je bent communicatief vaardig en je kan vlot werken met een pc, smartphone, laptop, Apps, MS-Office en sociale media. Je bezit een gezonde dosis teamspirit en kan ook autonoom werken. Het is belangrijk dat je binnen jouw divers takenpakket zelf prioriteiten kan stellen.

Taakomschrijving

Als Office en Wish Administrator maak je samen met je collega's deel uit van het administratieve centrum van Make-A-Wish® Belgium-Vlaanderen. Een klein, dynamisch team waarmee je ondersteunend voor dit Goede Doel werkt.

Je hebt een uitgebreid en divers takenpakket dat o.a. bestaat uit:

1) Het administratief organiseren van alle wensen die zich buiten België afspelen. Je bent hiervoor deschakelpersoon tussen de internationale collega's, externe partners en de vrijwilligers (die het wensgezin vertegenwoordigen). Dankzij je duidelijke communicatie worden de verwachtingen ingelost en alle afspraken nagekomen.

2) Wish4More: het dagelijks beheer en optimaliseren van ons platform Wish4More (dat dient om wensvervullingen en fundraisingacties van A tot Z op te volgen). Je krijgt hiervoor eerst een grondige opleiding in het functioneren van het platform, zodat je het platform zeer snel als de beste kent. Je bent namelijk intern het aanspreekpunt voor onze systeembeheerder. Je test de optimalisaties voordat deze geïnstalleerd worden en beheert de opvolging en de planning. Je bent ook de contactpersoon van onze vrijwilligers bij (technische) problemen. Je kan via dit platform rapporten opmaken en analyses uitvoeren.

3) Opvolging en ondersteuning van onze Vrijwilligers: het (administratief) opstarten van nieuwe vrijwilligers, zoals het aanmaken van e-mailadressen van nieuwe vrijwilligers en het toekennen van toegang tot Wish4More. Diverse lijsten omtrent vrijwilligers updaten.

4) Ondersteuning bieden aan je collega's bij lopende projecten en campagnes.

5) Administratieve taken zoals telefonische oproepen beantwoorden, wensdossiers mede beheren en de daarbij horende analyses aanvullen. Beheer van de algemene mailbox.

Wij bieden je een voltijds contract van onbepaalde duur. Je zal aangenaam verrast zijn door onze uitdagende functie met een gevarieerd takenpakket. Daarnaast kan je rekenen op een aangename werksfeer in een organisatie in volle expansie.

Welzijn
KinderenJongeren

Wanneer

regelmatig

Vereisten

NederlandsEngels

Vergoeding

Make-A-Wish® Belgium-Vlaanderen

Contactpersoon

Hilde Vander Stichele
015 67 60 00

Locatie voor dit werk

Gentsesteenweg, 3
2800 Mechelen

Interesse?

Contactpersoon

Hilde Vander Stichele
015 67 60 00

Hoe solliciteren?

Lees onze 7 tips voor een geslaagd eerste contact

Wetgeving

Deze organisatie valt onder de Vrijwilligerswet.

Andere vacatures van Make-A-Wish® Belgium-Vlaanderen